Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Штурмові рюкзаки для альпінізму

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Зміст:

1. Купити штурмовий рюкзак для альпінізму на alp.com.ua

2. Що таке штурмовий та альпіністський рюкзак

3. Особливості рюкзаків для альпінізму

4. ТОП бренди штурмових альпіністських рюкзаків

5. Вибір штурмового рюкзака для альпінізму

Купити штурмовий рюкзак для альпінізму на alp.com.ua

Коли любитель гір та активного відпочинку доростає до серйозних сходжень — перед ним постає питання вибору штурмового рюкзака. На цьому етапі може виникати багато питань чи сумнівів. Запрошуємо купити альпіністський рюкзак у нашому інтернет-магазині alp.com.ua або завітати у фізичні точки в Дніпрі, Києві та Запоріжжі. У інші міста пропонуємо швидку доставку з допомогою Нової Пошти.

У нас ви знайдете широкий асортимент рюкзаків для альпінізму та іншого необхідного спорядження для туризму та спорту. Головна наша особливість — вся команда любить гори та знає особливості різних брендів і моделей на власному досвіді. Ми з радістю допоможемо вам з вибором та підберемо разом ідеальний варіант. 

Також у нас широкий асортимент, лише перевірені бренди й найкращі ціни, завдяки прямій співпраці з постачальниками.

Що таке штурмовий та альпіністський рюкзак

У серйозні гори альпіністи беруть з собою зазвичай великий наплічник, що вміщує все необхідне спорядження. Але “останній ривок” і сходження безпосередньо на вершину робити з величезним вантажем важко і вкрай небезпечно. Тому основне спорядження залишається у базовому таборі, а для сходження використовують штурмовий рюкзак для альпінізму. 

Такий рюкзак має невеликий об’єм, адже на високогір’ї кожен грам відчувається. Він вміщує лише найнеобхідніше: страховку, мотузки, льодовий інструмент і т.д. Використовується він лише у складних технологічних сходженнях.

Технологічне сходження з рюкзаком

Технологічне сходження з рюкзаком

Особливості рюкзаків для альпінізму

Штурмовий рюкзак дуже відрізняється від туристичного через складну специфіку його використання. Варто знати його особливості, щоб дійсно купити рюкзак для альпінізму, а не звичайний туристичний малого об’єму. А якщо вам все ж треба саме туристичний, дізнатися як його вибрати можна у нашій статті. В першу чергу альпіністські рюкзаки виділяються своїм мінімалізмом, адже виробники прибрали всі зайві деталі для мінімальної ваги та обтічної форми.

Його можна впізнати за такими параметрами:

  • Маленький об’єм (30-40 літрів). Рюкзак альпініста має вміщати лише необхідне для штурму вершини чи стіни.
  • Конструкція. Зазвичай суцільна, без додаткових кишень, обтічної форми. 
  • Надлегкі матеріали. Рюкзак для сходжень виготовляють з максимально невагомих, але при тому достатньо міцних матеріалів
  • Специфічні кріплення. Обов’язково мають бути петлі та стропи, щоб розмістити необхідну екіпіровку для сходження, наприклад, льодоруб.
  • Полегшена спинка для економії ваги. 
  • Спинка максимально прилягає до тіла, щоб уникнути налипання снігу.
  • Особливі клапан та пояс. Вони можуть бути дуже компактними або взагалі знімними.
  • Висока водонепроникність.
  • Часто має “полички” для кріплення карабінів.
  • Легкий доступ до вмісту навіть в рукавицях.

ТОП бренди штурмових альпіністських рюкзаків

На нашому сайті представлені найкращі бренди, що виготовляють рюкзаки для скелелазіння, туризму та альпінізму. Рекомендуємо звернути увагу на:

  • Climbing Technology — італійський  бренд. Вони пропонують широкий асортимент рюкзаків, які відрізняються високою якістю та надійністю. Рюкзаки Climbing Technology мають інноваційні конструкції, легкі матеріали та зручні системи кріплення.
  • Gregory — американський бренд. Вони відомі своєю преміальною якістю, інноваційними технологіями та зручними конструкціями. Рюкзаки Gregory часто відрізняються добре проробленими системами підтримки спини, що забезпечують комфорт та стабільність під час носіння.
  • Mountain Equipment — британський бренд. Вони використовують високоякісні матеріали та ретельно продуману конструкцію для створення надійних та функціональних рюкзаків. Mountain Equipment пропонує різні моделі рюкзаків, які відповідають потребам альпіністів.
  • Deuter — німецький бренд. Вони поєднують інноваційні технології, ергономічний дизайн та високу якість матеріалів для створення функціональних та комфортних рюкзаків. Deuter також відомий своєю увагою до деталей та систем підтримки спини.
  • Black Diamond — це американський бренд. Рюкзаки Black Diamond мають міцну конструкцію, розумне розміщення відділень та гарну вентиляцію, що робить їх популярними серед альпіністів.

Вибір штурмового рюкзака для альпінізму

Вибираючи штурмовий рюкзак потрібно орієнтуватися на такі характеристики:

  • Місткість та розміри рюкзака. Оптимальним буде невеликий об'єм — близько 40 л. Сучасні моделі роблять все компактнішими, тому вибрати собі зручний варіант досить легко. Розраховуйте місткість так, щоб рюкзак міг вмістити все необхідне спорядження і не був надто обвішаний зовні.
  • Міцність та зносостійкість матеріалу. У більшості випадків штурмові моделі виготовляють з дуже міцних, зносостійких матеріалів, з гарним водонепроникним просоченням. Але непогано буде зайвий раз звернути увагу на властивості тканини, зокрема на щільність та вологостійкість.
  • Наявність вентиляції та анатомічної форми спинки. Вентильована анатомічна спинка це одна з найважливіших характеристик. Вона допоможе рівномірно розподіляти навантаження та підтримувати оптимальну температуру тіла. Крім того, вона повинна регулюватися за висотою, що дозволить підігнати рюкзак для сходження як у зимовому, так і в літньому одязі.
  • Наявність додаткових кишень, відсіків та кріплень для обладнання. Для штурмового рюкзака його функціональність дуже важлива. Часто на сходження потрібно брати альпіністське спорядження або льодовий інструмент, і важливо, щоб вони були швидкодоступними у спеціально призначених для них зручних петлях та кріпленнях. 
  • Вага. При однакових характеристиках, звичайно, краще вибрати легший варіант — це трохи зменшить навантаження та збільшить швидкість пересування.

Бажаємо вам легкого вибору та успішних сходжень! 
 

Вгору