Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Намети з тамбуром

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Зміст:

1. Купити намет із тамбуром на alp.com.ua

2. Особливості намету з тамбуром

3. Об'єм внутрішнього простору

4. Огляд популярних брендів та моделей наметів

5. Догляд за наметом

6. Як вибрати намет із тамбуром?

7. FAQ

Купити намет із тамбуром на alp.com.ua

Купити намет туристичний з тамбуром — однозначно найкраще рішення. В цій статті розглянемо для чого потрібен тамбур та чому такі моделі найзручніші. 

Намет з тамбуром має додаткову зону, яка розташована перед основною спальною “кімнатою” та ізольована від неї. Тамбур — це такий “передпокій” вашого похідного житла. Зазвичай має власний вхід з перегородкою або москітною сіткою.

Намет з тамбуром

Тамбур потрібен для декількох цілей:

  • Зберігання речей 

В тамбурі зручно скласти спорядження, провіант та інші речі, які не будуть займати місце всередині спальної зони. 

  • Захист спорядження від непогоди

Після складного похідного дня заносити брудний рюкзак, взуття та верхній одяг всередину чистого намету зовсім не хочеться. Але й залишати їх під відкритим небом не найкраща ідея. Зранку речі вкриються росою, а якщо піде дощ — промокнуть наскрізь. Зберігання спорядження в тамбурі легко вирішить цю проблему. Тамбур зазвичай не має дна, а тому спальня не забрудниться болотом. Під накриттям речі будуть в безпеці від опадів чи сонячних променів. 

  • Додаткова зона відпочинку

В деяких моделях, переважно кемпінгових, тамбур може бути достатньо великим для використання його як додаткового простіру. В тамбурі можна відпочивати під накриттям, ховаючись від дощу чи сонця. За несприятливих погодних умов в ньому можна навіть готувати. 

  • Захист від комах

Додаткова перешкода проникненню комах всередину спальної зони. Часто перегородка між тамбуром та основним простором має москітну сітку, тому ви можете насолоджуватись гарним краєвидом зсередини та бути захищеним від укусів. 

Також в більшому тамбурі може спати собака, що подорожує разом з вами. Існують спеціальні намети з тамбуром для велосипеду, зазвичай він майже такого ж розміру як спальне приміщення. У них можна зручно сховати свій велосипед під накриття.

Купити намет з тамбуром в Україні можна в інтернет-магазині Alp.com.ua. Ми пропонуємо широкий вибір різноманітних брендів туристичного спорядження. Наш магазин співпрацює лише з перевіреними виробниками, тому ми точно впевнені у якості представлених товарів. Вся наша команда любить подорожі та з легкістю порекомендує найкращий намет з тамбуром, ціна та якість якого вас повністю задовольнять. Також ви можете завітати у наші фізичні магазини в Дніпрі, Києві та Запоріжжі. 

Особливості намету з тамбуром

Для того, щоб вдало купити намет з тамбуром, варто розібратись на що звертати увагу при його виборі.

Матеріал і кількість шарів 

Від якості матеріалів залежить наскільки намет буде міцним, добре вентилюватись та не пропускати вологу. Зазвичай тенти туристичних наметів з тамбуром виготовляють з:

  • Поліестеру

Популярний міцний та водостійкий матеріал.

  • Нейлону

Цей матеріал легший за поліестер та стійкіший до впливу ультрафіолету. 

Для покращення властивостей матеріалів вони можуть бути вкриті поліуретановим покриттям (PU). Дно тенту може бути виготовлене як з аналогічного матеріалу, так і з поліетилену в бюджетних моделях.

На ринку переважно представлені двошарові намети з тамбуром, які складаються з внутрішнього відділення та зовнішнього тенту. Внутрішній  виготовлений з легкого дихаючого матеріалу, який добре вентилюється та захищає від конденсату. Зовнішній тент виготовлений з міцних та водонепроникних матеріалів, які захищають від негоди.

Одношарові намети туристичні з тамбуром використовують для риболовлі, саду та кемпінгу в теплий сезон.

Матеріал каркасу

Матеріал, з якого виготовлені дуги, впливає на вагу та міцність конструкції.
Каркас виготовляють з таких матеріалів:

  • Скловолокно (Fiberglass)

Один з найпоширеніших бюджетних варіантів. Має відносно велику вагу та швидко зношується, але його ціна доступна та елементи легко докупити.

  • Дюрапол

Це покращений варіант фібергласу, посилений металевою сіткою. 

  • Алюміній та його сплави

Алюміній міцніший за скловолокно та значно легший, проте дорожче коштує.

  • Карбон

Це максимально легкий та міцний матеріал. Карбонові дуги використовують у наметах преміум сегменту. Він потребує догляду та уважного ставлення, тому його обирають професіонали для яких легкість та якість каркасу відіграє велику роль.

Водонепроникність

Вибираючи намет туристичний з тамбуром,  обов’язково звертайте увагу на рівень водонепроникності. В походах намет — це наше єдине укриття від негоди. Якщо ваш спальний мішок промокне — похід гарантовано буде зіпсовано. Тому важливо правильно вибрати та купити намет з тамбуром, що не промокає. Виробники вказують водонепроникність тенту у міліметрах стовпу води, який тент витримує без промокання. 

  • 500 мм - 3000 мм — підійде для подорожей в сухий сезон чи у посушливих країнах.
  • 3000 мм - 7000 мм — оптимальний варіант для походів, під час яких можна застати зливу.
  • 10 000 мм + — підходить для екстремальних подорожей.  

Форма

Намети можуть бути різної форми. Бувають такі варіанти:

  • Купол

Дві дуги однакової довжини перехрещуються між собою по діагоналі. Такий тип можна зустріти у простих моделях бюджетного та середнього цінового сегменту. Вони достатньо надійні, проте не дуже вітростійкі.

  • Перехресні дуги

Перехрещуються лише верхівки, а кінці дуги фіксуються з одного боку намету. Конструкція схожа на петлю. Має дуже хороші показники міцності.

  • Хаб

Конструкція суцільна з головним ребром та дуже легка. Має недостатню стійкість, але її часто вибирають легкоходи. 

  • Тунель

Складається з дуг, що кріпляться окремо поперек тенту. Завдяки такій конструкції виходить дуже просторий кемпінговий намет з тамбуром, але з низькою стійкістю. 

Дівчина біля намету-тунелю

Кількість входів/виходів та кількість тамбурів

Часто на цю характеристику не зважають при виборі, але кількість входів та тамбурів значно впливає на комфортність. На перший погляд здається, що достатньо і одного, кемпінговий намет з тамбуром ж не великий. Проте у двох входів є такі переваги:

  • Зручно користуватись кільком туристам. У кожного є свій вихід, що дуже зручно.
  • Якщо тамбур лише один, а входи два — можна використовувати тамбур як комірчину для рюкзаків та іншого спорядження, а входити/виходити з іншого боку.
  • Якщо тамбури два, можна використовувати один для речей, а інший для входу чи виходу. Або розмістити особисті речі з різних боків. Це зручно, якщо серед ночі знадобиться доступ до свого рюкзака, не потрібно лізти через сусіда.

Також намети з двома входами легше провітрювати. 

Додаткове оснащення

В конструкції  також можуть бути передбачені:

  • Віконця. Зазвичай їх додають лише у великі кемпінгові намети для доступу  денного світла. В туристичних вони не потрібні.
  • Антимоскітні сітки. Зручний спосіб провітрити намет та не отримати бонусом зграю комарів.
  • Кишені. Можна зберігати телефон, ліки, ліхтарик чи інші дрібниці, які мають бути під рукою.
  • Кріплення для ліхтаря. Зручно, якщо є підвісна поличка або гачок для кріплення ліхтарика для освітлення спального простору.

Об'єм внутрішнього простору

Перед тим, як вибирати модель, потрібно визначитись наскільки великий намет з тамбуром вам потрібен. Обдумайте в якій компанії ви зазвичай подорожуєте і скільки вам потрібно додаткового місця. 

Це оптимальний варіант для соло-мандрівок. Також такий намет максимально легкий та компактний.

Найчастіше потрібно купити намет туристичний з тамбуром саме для двох. Вони зручні, якщо подорожувати вдвох. Також в кількох двомісних наметах комфортно розміститься група друзів. На ринку існує варіант 2+1 — він ширший за двомісний, але вужчий за тримісний. В ньому ви можете зручно тримати особисті речі всередині. Також це ідеальний варіант для сім’ї з дитиною. Ви навіть зможете приютити ще одного друга за потреби. Втрьох в ньому спати тісно, але можливо. Туристичні килимки доведеться скласти трішки накладаючи один на одний.

Вибирайте тримісний намет для подорожей сім’єю або сталою групою з трьох друзів.

Чотиримісні підходять для подорожей більшими компаніями, фестивалів та кемпінгу. Бувають як туристичні моделі, так і кемпінгові з великим простором, окремими спальнями та “вітальнею”-тамбуром.

Такі моделі підходять для кемпінгу. Вони достатньо важкі та об’ємні для перенесення в рюкзаку. Але дозволяють комфортно розміститись для відпочинку на природі. Частіше за все мають досить великі тамбури, у яких можна поставити складані крісла та проводити час з друзями чи родиною.

Огляд популярних брендів та моделей наметів

Популярністю користуються такі бренди:

  • Rock Empire — чеський бренд спорядження для альпінізму. Зверніть увагу на чудову модель для кемпінгу Rock Empire Camp.
  • Fjord Nansen — польська компанія, що розробляє спорядження для активного відпочинку. Хороший вибір для кемпінгу: Fjord Nansen Korsyka IV NG.
  • Hannah — чеський бренд, який виготовляє спорядження та одяг для активного способу життя на природі. Наприклад намет Hannah Covert 2 WS.
  • Kelty — американський виробник спорядження, фокусується на кемпінгу. Популярна тримісна модель: Kelty Gunnison 3. 
  • MSR — американський преміальний бренд. Розробляють особливо легкі та функціональні моделі. Наприклад, MSR Hubba NX V6.
  • Sea To Summit — австралійський виробник сучасних та якісних товарів. Популярна модель Sea to Summit Alto TR2. 
  • Terra Incognita — український бренд з помірними цінами та величезним вибором, в тому числі кемпінгових моделей як Terra Incognita Bravo 4 Alu.
  • Tramp — американська компанія з широким вибором доступних наметів для туризму та кемпінгу. Зверніть увагу на Tramp Cloud 2 Si.
  • Trimm — чеський бренд з хорошим балансом ціни та якості. При виборі намету для компанії зверніть увагу на великий намет з тамбуром Trimm Comfort II.
  • Turbat — український виробник спорядження для активного відпочинку на природі. Наприклад Turbat Borzhava 2 ALU.

MSR Hubba Hubba

Догляд за наметом

Догляд за наметом допоможе зберегти його якість і подовжити термін служби. 

  • Після використання намет потрібно ретельно відтрусити та просушити перед зберіганням. 
  • У разі сильного забруднення обережно помийте його в прохолодній воді. Використовуйте спеціальні аксесуари та засоби для догляду за туристичним спорядженням.
  • Регулярно перевіряйте тент на цілісність. У разі виявлення пошкоджень використовуйте ремнабори та латки.
  • Зберігайте у сухому і прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів. 
  • Ви можете використовувати спеціальне водовідштовхувальне просочення, щоб відновити властивості матеріалу.
  • Купіть декілька запасних кілків. Вони часто губляться.
  • Регулярно перевіряйте стан замків та ремонтуйте їх у разі пошкоджень.

Як вибрати намет із тамбуром?

Вибір намету залежить від багатьох чинників. 

  • Визначте які місця ви плануєте відвідати, у який сезон та скільки людей з вами зазвичай подорожує. Відповідно до цього виберіть тип та розмір намету.
  • Підберіть матеріали, які будуть оптимальні для вас за їх характеристиками.
  • Зверніть увагу на розмір тамбуру та їх кількість.
  • Довідайтеся більше про різні  бренди та моделі наметів. 

Намет з тамбуром — це завжди хороший вибір на користь комфорту та вільного простору. У разі виникнення сумнівів — експерти Alp.com.ua завжди допоможуть вам обрати найкраще туристичне спорядження для ваших цілей.

FAQ

Це намет з додатковим простором, відділений перегородкою від спальної частини. Використовується для зберігання спорядження та проведення часу під накриттям.

Насамперед потрібно зрозуміти куди і в якій компанії планується поїздка. Відповідно до цього вибрати модель, яка найкраще підійде для місцевості та в якій для всіх вистачить місця. Також варто звернути увагу на особливості типу матеріалу, каркасу, показників водонепроникності, наявність декількох входів і тамбурів.

Швидкість та легкість встановлення намету з тамбуром залежать від вашого досвіду та типу намету. Моделі з тамбуром встановлювати не важче, ніж звичайні.

Регулярно чистіть намет від забруднень, особливо після використання. Намет повинен бути добре висушеним перед зберіганням, щоб уникнути плісняви та неприємного запаху. Періодично перевіряйте замки, застібки, кілки та стропи.

Стійкість намету з тамбуром до погодних умов залежить від декількох факторів, включаючи конструкцію намету, якість матеріалів, правильне закріплення та обслуговування.

Вгору