Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Намети для походів: піших та гірських

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Зміст:

1. Купити намети для піших та гірських походів на alp.com.ua

2. Намети для піших та гірських походів

3. Який намет краще вибрати?

4. FAQ

Купити намети для піших та гірських походів на alp.com.ua

Незалежно від того, в який похід збирається людина — гірський, піший, водний, велосипедний, на мотоциклі або на машині — без спеціального спорядження їй не обійтися. На туристичному ринку представлено багато різних товарів, а також аксесуари та засоби для догляду за туристичним спорядженням .

Але в більшості випадків саме намет для походу, виступає ключовим предметом у тому чи іншому виді відпочинку на природі. Щоб не помилитися з вибором, необхідно брати до уваги тип подорожі, кількість учасників, вагу виробу та простоту встановлення.

При виборі похідного житла необхідно розуміти, що виріб повинен бути простим у встановлені, комфортним всередині та легким. Крім того, має відповідати перевагам користувача.

При виборі намету для походу в гори варто звертати увагу на такі особливості як:

  • місткість;
  • сезонність;
  • вага;
  • просторість;
  • матеріали та міцність;
  • легкість встановлення;
  • вентиляція.

Ціна при виборі спорядження для походів також відіграє не останню роль. Вартість наметів похідних варіюється в залежності від місткості, ваги, розміру та призначення. Вибір продукції можна робити, спираючись на ці особливості.

Намети для походу можна купити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий вибір товарів перевірених виробників, найкращі ціни, швидку доставку та експертні консультації.

Намети для піших та гірських походів

Щоб вибрати намет для піших походів , необхідно звертати увагу на такі параметри:

Матеріали тенту

Перед оцінкою туристичних наметів необхідно вникнути в особливості тканин, з яких їх виготовляють. Тенти туристичних наметів виготовляють здебільшого з різновидів нейлону та поліестеру. Для балансу між вагою та якістю використовують різні види плетінь.

  • Ріп-стоп — вплітання ниток, що підсилюють, проводиться в інтервальному порядку. Така технологія посилює ефект міцності тканин, не надаючи ваги.
  • Таффета — являє собою плетіння з гладкою водовідштовхувальною поверхнею.

Зверніть увагу на характеристики обробки та типу матеріалу:

  • PU - водовідштовхувальне покриття поліуретанового типу.
  • Si – тканина оброблена силіконом.
  • F/R - тканина просочена вогнетривкою речовиною.
  • D — одиниця виміру товщини ниток.
  • T – щільність тканини у квадратному дюймі.

Показник водостійкості неймовірно важливий: чим вище, тим стійкіше намет перед атмосферними опадами. Коливається між 1 500-10 000 мм.

Підлога тимчасового приміщення для походів схильна до навантажень, тому його водостійкість більш висока, ніж у зовнішнього тенту. Армований поліетилен є міцним матеріалом, що моє високу водостійкість. Але в ньому є мінуси — велика вага та неналежність до реставрації у разі виникнення пошкодження.

Для внутрішньої частини використовують матеріали, що дихають, які здатні пропускати назовні скупчення конденсату. Внутрішній тент легкого намету для походів у деяких випадках буває лише з москітної сітки.

Звертайте увагу також на стандарти тестування, наприклад, AATCC 127 та EN 20811.

Типи каркасів

Намет для гірських походів варто вибирати також з урахуванням типу каркасу і матеріалу дуг — саме від них залежить надійність і стійкість укриття.

Найпопулярніші форми туристичних наметів:

  • Купольні

Усередині купольної споруди розташовано дві дуги, що перетинаються між собою. Така конструкція користується найбільшою популярністю. Монтаж швидкий та простий. За допомогою додаткових дуг збільшується простір – за рахунок тамбуру відбувається зонування.

  • Бочкоподібні

Ця модель містить дві або три однакових або різних розмірів дуг. Форма споруди схожа на бочку. Усередині є тамбур, що вкрай зручно для розміщення речей і кухонного начиння. Має гіршу стійкість.

Що стосується матеріалів, з яких виготовляються каркаси, то вибір широкий:

  • Фібергласс

Вартість цього матеріалу низька, але він має низьку морозостійкість і відносно велику вагу. Вибір фібергласу може бути виправданий обмеженістю бюджету покупця та використанням у нескладних походах.

  • Алюмінієві дуги

Гармонійний тандем міцності та ваги. Найпопулярніший варіант.

  • Сталеві дуги

Гарантують неймовірну міцність, але в той же час і важкість конструкції.

  • Карбонові дуги

Найлегші конструкції, які поступаються алюмінію у міцності. Найлегші намети для походів виготовляють саме з таких дуг.

При виборі конструкції варто звертати увагу на оптимальність параметрів з урахуванням умов походу.

Розташування дуг всередині чи зовні намету для походів – ще один важливий чинник. Розташування дуг поділяється на два типи: внутрішні та зовнішні. Якщо ви віддаєте перевагу швидкій та зручній установці, а також захисту від х опадів, варто вибрати намет із зовнішніми дугами.
Моделі із внутрішніми дугами відрізняються легкістю сушіння внутрішньої сторони, полегшенням процесу збирання. Також для таких наметів не обов'язково мати зовнішній тент.

Вага

Вага намету для походу в гори пов'язана з розмірами виробу і матеріалом, з якого вони виготовлені. Зазвичай вага варіюється від 1,5 до 3 кілограмів. Легкий намет хороший тим, що не обтяжує мандрівників, але водночас легкість може бути і недоліком. Сонячні дні можуть змінити вітряні пориви і тоді буде потрібен більш стійкий намет, а отже і важкий.

Намети для походів у гори

Особливості наметів для походів у гори

Ці намети були розроблені з метою використання в екстремальних умовах — висоти та непередбачуваності погоди. При виборі який купити намет для походів у гори, варто дотримуватися кількох критеріїв:

  • Намет для гірських походів має бути оснащений дугами з алюмінію.
  • Якщо планується похід у місця зі складними погодними умовами, необхідно вибрати модель доповнену сніговою спідницею.
  • Водонепроникність зовнішнього тенту має бути 3 000 мм, і це за мінімальними мірками. Підлога повинна бути водонепроникною мінімум 5000 мм. Рекомендовано також вибирати моделі із зовнішнім силіконовим покриттям.
  • За бажання мати намет вітростійкого формату, зупиніть свій вибір на моделях з великою кількістю дугових кріплень.
  • Не варто також забувати про наявність вентиляційних люків.

Що стосується ваги, то, як правило, трекінгові моделі важать від 1,5 до 3 кг. Такі намети часто мають форму купола і, як правило, оснащені двома входами та двома тамбурами. Всі гірські намети мають двошарову конструкцію з гарною вентиляцією внутрішнього шару і міцним зовнішнім тентом. Дно наметів виконано із укріпленого матеріалу, що забезпечує міцність та захист від промокання одночасно.

Особливості наметів для піших походів

Окремо варто виділити кемпінгові намети. Вони можуть бути різної форми, але обов'язково просторі. Це відмінний варіант для сімейного відпочинку або подорожі до дружньої компанії з кількох людей. Просторість від 3-х до 7-ми спальних місць разом із тамбуром. Але такі намети не підходять для піших походів у гори, оскільки важать чимало.

Який намет краще вибрати?

При виборі намету важливо враховувати низку нюансів. Для гір будуть доречними легкі намети для походів з гарною водонепроникністю, посиленою конструкцією. Для поїздок на кемпінг можна не акцентувати увагу на вазі, а вибрати простору модель. Якщо планується сімейний чи груповий похід із кількох осіб — тоді знадобиться намет більш просторого типу із зонуванням простору на кімнати. Для походу поодинці буде доречно взяти із собою компактнішу модель.

При цьому, не упускайте з уваги міцність матеріалів, роль яких дуже важлива в екстремальних умовах. Вентиляційні отвори також відіграють ключову роль у відведенні вологи в спекотну пору року.

Щоб не помилитися з вибором, рекомендуємо звернутися до консультантів інтернет-магазину alp.com.ua. Наші фахівці багато подорожують та знають все про туристичне спорядження на особистому досвіді. Тому легко допоможуть вибрати не тільки намети для походів , а й спальні мішки , туристичні килимки , похідні рюкзаки з урахуванням ваших вимог. При спілкуванні з консультантами, не соромтеся ставити запитання стосовно наметів та інших аксесуарів для кемпінгу. Правильний вибір туристичного намету — гарантія того, що будь-який похід стане незабутньою подією у житті кожного учасника!

FAQ

Намет для піших походів може бути одно- і двошаровим, при виборі варто спиратися на особисті вподобання, а також конкретні потреби. Одношарова конструкція відмінно підійде для любителів мінімалістичних простих походів. Укриття двошарового типу оснащені додатковим шаром, що забезпечує більшу стійкість від природних умов та покращену циркуляцію повітря.

Дотримуйтесь наступних аспектів:

  • Матеріал. Наприклад, силіконізований нейлон сприяє надійному захисту від вологи.
  • Показник водонепроникності. Чим вище значення (мм водяного стовпа), тим краще захист від проникнення вологи. Вибирайте показник не нижче 3 000 мм.
  • Шви закритого типу. У проклейці швів повинні бути спеціальні герметичні речовини, що запобігають протіканню.

Найбільш підходящою моделлю є та, яка припаде до душі і відповідатиме всім вашим вимогам. Зверніть увагу на намети Rock Empire Alpine 2 і Terra Incognita Mirage 2 Alu. Дивіться огляд популярних брендів та моделей у нашій статті: Топ-10 найкращих туристичних наметів .

Відштовхуйтеся від кількості людей, яких необхідно розмістити, сезону та типу подорожі.

Намети бувають різними залежно від місткості (одномісні, двомісні тощо) та сезонності (літні, трисезонні).

Вгору